Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Blog

 
 
 
 
 • żaluzja

  Drewniane czy aluminiowe jakie żaluzje wybrać

  18-12-2022 06:14:00

  Okna to niezbędny element wyposażenia budynku zapewniający widok na jego otoczenie, a także pozwalający na oświetlanie wnętrza promieniami słońca. W niektórych przypadkach nadmierne nasłonecznienie okaże się jednak poważnym problemem, sprawiając, że temperatura w pomieszczeniach znacznie wzrasta, a silne światło razi przebywające w nich osoby. Rozwiązaniem może być zamontowanie odpowiednio dobranej przesłony okiennej, która jednocześnie będzie ozdobą aranżacji wnętrza, jak również zapewni użytkownikom potrzebną prywatność. Wśród chętniej wybieranych przesłon wewnętrznych na szczególną uwagę zasługują żaluzje aluminiowe oraz drewniane. Przekonajmy się, które z nich okażą się lepsze.

  czytaj więcej...
 • roleta

  Rolety zewnętrzne jako element ochrony domu

  22-10-2022 19:00:00

  Funkcjonalność budynku zależy od wielu czynników wpływających na jego codzienną eksploatację. Dla komfortu mieszkańców duże znaczenie ma jego usytuowanie, ale także bezpośrednie otoczenie i sposób jego zagospodarowania oraz dodatkowe wyposażenie. Wśród kwestii, które okazują się z reguły szczególnie istotne, znajdą się przede wszystkim elementy oddziałujące na poziom bezpieczeństwa. Rozwiązaniem z tego obszaru, które sprawdzi się w przypadku okien oraz drzwi tarasowych i balkonowych są rolety zewnętrzne. Przekonajmy się, co można zyskać, decydując się na ich montaż.

  czytaj więcej...
 • segmentowa brama garażowa

  Podział bram garażowych ze względu na sposób otwierania

  30-08-2022 19:00:00

  Każdy garaż, niezależnie od tego, czy jest obiektem wolnostojącym, czy wkomponowanym w budynek jedno- albo wielorodzinny czy użytkowy powinien być wyposażony w bramę. Będzie ona nie tylko chroniła wnętrze przed czynnikami atmosferycznymi czy zabrudzeniami, ale też da gwarancję, że nikt nieuprawniony nie dostanie się do środka. Z punktu widzenia użytkownika bramy garażowej duże znaczenie ma sposób jej otwierania, ponieważ nie każdy system będzie się sprawdzał w każdym zastosowaniu. Przekonajmy się, jakie są możliwe rozwiązania i zobaczmy, które z nich okazują się najbardziej użyteczne.

  czytaj więcej...
 • markiza

  Markizy jako rozwiązanie dla balkonów i tarasów

  01-06-2022 00:00:00

  Duże nasłonecznienie może być poważnym problemem, ponieważ sprawia, że latem wnętrza pomieszczeń nadmiernie się nagrzewają. Intensywnie świecące słońce może też zmniejszać funkcjonalność balkonów czy tarasów, sprawiając, że nie da się ich wykorzystywać. Sposobem na poradzenie sobie z takimi niedogodnościami jest skorzystanie z odpowiedniej osłony zewnętrznej. Najlepsze rezultaty daje zwykle zamontowanie markizy okiennej, która zda egzamin też na tarasie lub balkonie. Przekonajmy się, w jaki sposób będą one działały i sprawdźmy, gdzie warto ich użyć.

  czytaj więcej...
 • sterowanie telefonem w domu

  Co to znaczy, że dom jest inteligentny

  01-04-2022 12:09:00

  Każdy nowoczesny budynek jest wyposażony w systemy ułatwiające jego eksploatację. Znaczna część stosowanych urządzeń ma możliwość zdalnego sterowania działaniem poszczególnych funkcji, co pozwala m.in. na przygotowywanie harmonogramów ich pracy, kontrolę stanu urządzeń czy sprawdzanie konkretnych parametrów. Użytkownicy mogą także zdalnie modyfikować poszczególne ustawienia. W przypadku inteligentnego budynku praca wszystkich lub znacznej części systemów tego rodzaju może być ze sobą zintegrowana. Przekonajmy się, jakie są płynące z tego korzyści oraz sprawdźmy, które instalacje mogą być włączone w sieć.

  czytaj więcej...
 • zasłona w salonie

  Firany i zasłony jako element aranżacji wnętrz

  23-02-2022 12:09:00

  Odpowiednie urządzenie wnętrza wymaga dobrania i połączenia ze sobą wielu elementów od materiału użytego do wykończenia ścian po ustawiane meble czy dekoracyjne detale. Jedną z ważniejszych składowych przesądzających o ostatecznym wyglądzie pomieszczeń są zastosowane przesłony okienne. Choć istnieje tu wiele możliwości od tradycyjnych żaluzji po nowoczesne plisy, wciąż ogromnym powodzeniem cieszą się klasyczne firany i zasłony. Przekonajmy się, dlaczego ich wieszanie jest tak popularne i przekonajmy się, jakie efekty można uzyskać przy ich pomocy.

  czytaj więcej...
 • rolety dzień i noc

  Najpopularniejsze rodzaje rolet do wnętrz

  10-02-2022 11:28:00

  Dekoracja okien ma duże znaczenie dla tego, jak będzie się prezentować pomieszczenie, przesądza również o jego funkcjonalności. Tam, gdzie okna znajdują się od południa, południowego wschodu lub południowego zachodu na ogół potrzebna okaże się ochrona przed ostrym słońcem i nagrzewaniem wnętrza.

  czytaj więcej...
 • brama segmentowa

  Czym charakteryzują się bramy segmentowe

  20-01-2022 11:28:00

  Brama garażowa jest ważnym elementem budynku, wpływającym na wygląd, ale przede wszystkim na komfort jego użytkowania. Zabezpiecza wnętrze przed dostępem osób niepowołanych, a także chroni je przed wyziębieniem oraz umożliwia łatwe wyprowadzanie pojazdu. Jednymi z najwygodniejszych konstrukcji są bramy segmentowe. Przekonajmy się, co je wyróżnia i sprawdźmy, dlaczego warto je montować.

  czytaj więcej...
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [05-02-2023]: 98 | Wizyt ogółem: 192632 | Przeglądających stronę: 1

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]