Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

 • PL
 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Markizy okienne

 

Markizy okienne jako skuteczna ochrona
przed nagrzewaniem się pomieszczeń!

Drogi Kliencie,

Akcesoria zewnętrzne, takie jak markizy na okna, to 8 x skuteczniejsza ochrona przed nagrzewaniem się pomieszczeń, niż osłony wewnętrzne! Absorbują one promieniowanie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, nie dopuszczając do nagrzewania się wnętrza pomieszczenia, co w praktyce powoduje spadek temperatury wnętrza o 10°C.

Dlaczego warto stosować markizy okienne?

 • ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ: markiza ogranicza zużycie energii w urządzeniach klimatyzacyjnych, przez co zmniejsza emisję CO2 do środowiska, a my nie musimy płacić wysokich rachunków za prąd. Markiza Solar nie zużywa energii z sieci elektrycznej, zasilana jest baterią ładowaną promieniami słonecznymi. Co więcej rozwinięta markiza w ciągu chłodnych nocy chroni wnętrze przed stratami ciepła, poprawiając współczynnik przenikania ciepła okna aż do 16%. W ten sposób obniżasz rachunki za ogrzewanie.
 • DOPŁYW NATURALNEGO ŚWIATŁA: okna zasłonięte markizami w przeciwieństwie do rolet zewnętrznych umożliwiają napływ naturalnego światła. Markizy przepuszczają wystarczającą ilość światła, aby nie używać dodatkowego oświetlenia.
 • WIDOCZNOŚĆ NA ZEWNĄTRZ I ZAPEWNIENIE PRYWATNOŚCI: zaciągnięte markizy chronią wnętrze pomieszczenia przed obserwatorami, zapewniając jednocześnie widoczność na zewnątrz. Możesz swobodnie obserwować okolice, mając zapewnione poczucie prywatności.
 • POPRAWA ERGONOMII: zaciągnięta markiza poprawia warunki ergonomiczne w miejscach pracy. Pozwala na równomierny rozkład natężenia światła, zapewniając Twoim oczom wizualny komfort i chroniąc je przed szkodliwym oddziaływaniem refleksów, szczególnie przy pracy z komputerem. W pomieszczeniach z zaciągniętą markizą oczy nie męczą się tak jak w pomieszczeniu bez markizy, gdzie rozkład natężenia światła jest bardzo nierównomierny.
 • OCHRONA PRZED SZKODLIWYM PROMIENIOWANIEM UV: markiza ogranicza przenikanie szkodliwego promieniowania UV do wnętrza pomieszczenia. Zaciągnięta markiza pomaga chronić przedmioty i materiały, znajdujące się we wnętrzu przed szkodliwym promieniowaniem UV, które powoduje ich odbarwianie.
 • OCHRONA PRZED OWADAMI: zasunięta markiza elektryczna na oknie pionowym oprócz ochrony przed nagrzewaniem pomieszczenia pełni funkcje moskitiery. Gdy okno jest otwarte rozwinięta markiza chroni wnętrze przed owadami.

Komfortowa obsługa

 • tryb automatyczny: samoczynne rozwijanie i zwijanie markizy w zależności od stopnia nasłonecznienia
 • tryb półautomatyczny: samoczynne rozwijanie/zwijanie za pomocą dołączonego pilota lub przełącznikiem naściennym
 • tryb ręczny: obsługa ręczna lub za pomocą drążka w komplecie

Zapewnij sobie skuteczną ochronę przed nagrzewaniem pomieszczeń...
Pracuj, mieszkaj, odpoczywaj i śpij komfortowo!

Po prostu napisz do nas lub zadzwoń już teraz:

a nasi Specjaliści podpowiedzą, wybiorą, pomierzą i zamontują markizy na Twoich oknach...

Naszą ofertę na markizy okienne kierujemy szczególnie do mieszkańców Ostrowca świętokrzyskiego, Starachowic i Sandomierza.

 

Markizy do okien pionowych:

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [20-07-2024]: 20 | Wizyt ogółem: 274352 | Przeglądających stronę: 1

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]