Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

  • PL
 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Referencje

 

Drogi Kliencie,

Klient to Fundament każdego biznesu, zwłaszcza ZADOWOLONY Klient. Zanim zostaniesz Klientem firmy DomLux, poznaj opinie innych. Oni po prostu nam zaufali! Dołącz do tego grona...

 

 

Decyzję o wyborze firmy DomLux do montażu rolet zewnętrznych uważam za trafną. Podczas współpracy z panem Robertem Kowlaskim przekonałem się o jego fachowym sposobie działania.

DomLux to firma z doświadczeniem oraz zasobem stosownej wiedzy. Dzięki temu, problemy, jakie pojawiały się podczas montażu rolet, rozwiązywane były w sposób fachowy. Moje pytania nie pozostawały bez konkretnej i wiążącej odpowiedzi. Otrzymałem propozycje zastosowania rozwiązań, których wcześniej nie brałem pod uwagę.

Otwarcie w stronę klienta, profesjonalne działanie oraz fachowe doradztwo, to niewątpliwie silne atuty firmy DomLux. Z całą pewnością, będę korzystał w przyszłości z usług oferowanych przez pana Roberta Kowalskiego.

Inwestycja: 3 szt. rolet zewnętrznych, Ostrowiec Świętokrzyski
Zbigniew

Składam podziękowanie firmie DomLux za terminowy i solidny montaż rolet zewnętrznych w moim budynku, poparty 3-letnią pisemną gwarancją. Podczas współpracy jakość dostarczonych materiałów i ich montaż nie budziły najmniejszych zastrzeżeń.

Podzcas realizacji zadania firma DomLux dała przykład wzorowej organizacji, wysokiej jakości robót oraz imponującego tempa prac. Należy podkreślić wysoki profesjonalizm i zaangażowanie, zarówno kierownictwa, jak i pracowników w czasie realizacji robót.

Z zadowoleniem stwierdzam, że firma DomLux znakomicie wywiązała się z powierzonego zadania i jest wiarygodnym partnerem, zasługującym na polecenie przy realizacji tego typu inwestycji.

Inwestycja: 3 szt. rolet zewnętrznych, Ostrowiec Świętokrzyski
Janina

Niniejszym wyrażam zadowolenie ze współpracy z firmą DomLux przy doborze i montażu rolet zewnętrznych w moim domu. W czasie pracy, pan Robert Kowalski dał się poznać jako solidny, rzetelny i kompetentny partner.

Pomocna dla mnie okazała się wiedza, pomysłowość w działaniu oraz umiejętność argumentowania proponowanych rozwiązań. Specjalne pochwały należą się za fachowe doradztwo, dotrzymywanie ustaleń czasowych i kosztowych.

Przy ewentualnych remontach w przyszłości, zaproszę ponownie firmę DomLux do współpracy. W 3 słowach: firma godna polecenia.

Inwestycja: 18 szt. rolet zewnętrznych, Głogoczów koło Krakowa
Roman

Zaangażowanie, rzetelna obsługa, znajomość tematów budowlanych i sympatyczny kontakt z panem Robertem Kowalskim zadecydowały o moim wyborze.

Na podkreślenie zasługuje profesjonalne podejście na każdym etapie doradztwa i montażu rolet zewnętrznych oraz elastyczność i dokładność w dopasowywaniu oferty do moich indywidualnych potrzeb.

Prace prowadzone były szybko i sprawnie. Elastyczność w działaniu i dostosowanie się do trudnych warunków sprawiło, że z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę DomLux każdemu inwestorowi.

Inwestycja: 2 szt. rolet zewnętrznych (sterowanie elektryczne), Ostrowiec Świętokrzyski
Dominika 

Moją uwagę przykuł na samym początku etap niezwykle sprawnego i fachowego pomiaru. Poźniejszy montaż rolet prowadzony były w sposób profesjonalny pod względem technicznym i znajomości tematu, z zachowaniem ustalonego kosztorysu i terminu.

Prace zostały wykonane bardzo solidnie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej dyscypliny zatrudnionych ekip, z uwzględnienim wszelkich moich życzeń. Zamierzony cel został osiągnięty, dzięki pełnej współpracy i dobrej organizacji robót.

Polecam firmę DomLux, jako solidną, otwartą na współpracę i wykonującą roboty budowlane w wysokim standardzie zgodnie ze sztuką budowlaną.

Inwestycja: 9 szt. rolet zewnętrznych, Szewna
Mariusz

Serdecznie dziękuję za miłą i sympatyczną współpracę z panem Robertem Kowalskim. Cenię sobie fachowość, a pomoc i sugestie, jakie zaoferowała firma DomLux okazały się strzałem w dziesiątkę.

Z przyjemnością stwierdzam, że firma DomLux wywiązała się z powierzonych zadań bardzo dobrze, a pan Robert Kowalski uwzględnił wszystkie moje potrzeby, uwagi i sugestie.

Podczas współpracy firma DomLux dała poznać się, jako rzetelny oraz odpowiedzialny i godny polecenia partner. Jeszcze raz gorąco dziękuję za owocną współpracę, która przyniosła obu stronom oczekiwane efekty.

Inwestycja: 1 szt. brama garażowa rolowana, Marianów koło Radomia
Tadeusz 

 
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [17-06-2024]: 63 | Wizyt ogółem: 266402 | Przeglądających stronę: 3

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]