Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

  • PL
 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Jak działają systemu automatyki do bram

 
  • otwieranie bramy pilotem

Każdy garaż powinien zostać wyposażony w odpowiednią bramę, która zagwarantuje ochronę przed włamaniem, a jednocześnie zapewni właściwe zabezpieczenie przed opadami atmosferycznymi, wiatrem i gromadzeniem się zanieczyszczeń, a także zapobiegnie ucieczce ciepła i wygłuszy hałasy docierające z zewnątrz. Rozwiązaniem, które znacznie podniesie komfort użytkowania, będzie dopasowana do danego systemu automatyka do bram. Przekonaj się, dlaczego warto się na nią zdecydować i sprawdź, jak działają takie systemy.

Dlaczego warto zamontować automatykę do bram garażowych?

Automatyka do bramy garażowej to możliwość otwierania jej i zamykania z wykorzystaniem umieszczonego w pomieszczeniu przycisku albo pilota radiowego. Pozwala to na sterowanie bramą bez konieczności wysiadania z auta, co będzie nieocenione w czasie opadów, dużego upału czy zimowych chłodów. Użycie zdalnego obsługiwania bramy to również oszczędność czasu i pewność, że po wyprowadzeniu auta lub wjechaniu do wnętrza brama zamknie się samoczynnie.

Na czym polega praca systemów automatyki do bram?

Systemy automatyki do bram można montować do najpopularniejszych bram segmentowych, a także uchylnych. W takim przypadku do stelaża, po którym porusza się skrzydło, dołącza się specjalny napęd pociągający je lub popychający z użyciem specjalnych cięgien podpiętych do wózka przemieszczającego się po zainstalowanej na suficie albo elementach konstrukcji bramy szynie. Sprawdzi się również, gdy w grę wchodzą klasyczne bramy rozwierane. W takiej sytuacji za ruch skrzydeł odpowiadają zwykle siłowniki elektryczne. Co ważne, wszystkie napędy są wyposażone w zabezpieczenia w postaci fotokomórek oraz wyłączników reagujących na pojawienie się oporu podczas ruchu skrzydła. Eliminuje to ryzyko, że brama uderzy w samochód.

 
 
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [10-10-2024]: 120 | Wizyt ogółem: 287833 | Przeglądających stronę: 2

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]