Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

  • PL
 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Żaluzje plisowane

 

Drogi Kliencie,

Żaluzje plisowane, popularnie zwane plisami, to nowoczesne w kształcie i funkcjonalne osłony przeciwsłoneczne na okno. Największą zaletą plis jest możliwość zastosowania ich wszędzie tam, gdzie inne typy osłon nie zdają egzaminu. Dzięki nim zasłonisz każde okno o dowolnym kształcie: trapez, trójkąt, półkole, koło.

Plisy okienne...

... mogą pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie, od pionowej do horyzontalnej, czyli możesz zamontować je na standardowych oknach i na oknach dachowych. Bogata oferta tkanin spełni Twoje oczekiwania pod kątem dekoracyjności, jak i stopnia zaciemnienia Twoich pomieszczeń.

Prosty mechanizm i sposób montażu zapewnia Twoim plisom wysoką trwałość i bezawaryjność. Żaluzje plisowane mogą zasłaniać całą powierzchnię Twojego okna lub jego dowolny fragment. Plisy mogą być przesuwane od góry do dołu lub od dołu do góry, mogą również występować w wersji z dwoma tkaninami, zróżnicowanymi kolorystycznie lub pod względem właściwości zaciemniających.

Konstrukcja Twojej plisy zapewnia jej przyleganie do ramy okna – w przypadku okien uchylnych – co skutecznie chroni Twoją plisę przed różnego rodzaju przypadkowymi uszkodzeniami. Plisy wykonywane są ze specjalnie impregnowanych tkanin, odpornych na wnikanie kurzu i wilgoci. Natomiast profile Twoich plis dostępne są w następujących kolorach: biały, brązowy, srebrny, mosiądz.

Żaluzje plisowane...

... są pięknym i użytecznym rozwiązaniem, które łączy w sobie praktyczną jakość żaluzji, jako ochrony przed słońcem oraz lekki styl i grację roletki materiałowej. Miękkie tkaniny zajmują niewielką ilość miejsca po złożeniu żaluzji, dzięki czemu plisy okienne są idealnym rozwiązaniem do niewysokich okien.

Twoje plisy sprawdzą się do zasłaniania dużych przeszklonych powierzchni:

  • ogrodów zimowych
  • okien wieloskrzydłowych
  • przeszklonych altanek
  • przeszklonych sufitów
  • okien o nietypowych kształtach

Plisy umożliwiają Ci precyzyjną regulację dostępu światła, dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań technicznych. Standardowe sterowanie żaluzji plisowanych to uchwyt PCV mocowany do profilu aluminiowego. Jeśli jesteś wymagający? – proponujemy Ci plisy ze sterowaniem elektrycznym.

Twoje plisy czyścisz w podobny sposób, co klasyczne rolety. Najlepiej odświeżać je wilgotną szmatką z niewielką ilością detergentu, natomiast zabrudzenia punktowe możesz usunąć przy pomocy gumki biurowej.

Duże nietypowe przeszklenia i okna?
Udekoruj je nowczesnymi i funkcjonalnymi plisami...

Po prostu napisz do nas lub zadzwoń już teraz:

a nasi Dekoratorzy podpowiedzą, pomierzą, dobiorą i udekorują Twoje okna w niezwykle funkcjonalne plisy...

 

Zobacz przykłady:

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [17-06-2024]: 71 | Wizyt ogółem: 266410 | Przeglądających stronę: 2

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]