Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

  • PL
 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Żaluzje pionowe

 

Drogi Kliencie,

Bardzo często spotykanym i popularnym rozwiązaniem w pomieszczeniach biurowych są verticale, czyli żaluzje pionowe. Ich duża popularność wiąże się m.in. z faktem, że pozwalają na precyzyjne dostosowanie poziomu światła w pomieszczeniu, co poprawia komfort warunków pracy.

Ten nowoczesny system osłony okiennej, stosowany jest najczęściej w budynkach użyteczności publicznej: bankach, firmach, salach konferencyjnych, uczelniach, szkołach, szpitalach. Stosowany natomiast przez prywatnych odbiorców jako nowatorska forma aranżacji wnętrza, a także praktyczny sposób zasłonięcia i udekorowania okna.

Wertikale – budowa

Verticale (żaluzje pionowe) to pionowe pasy o szerokości 127mm, 89mm lub 50mm, zawieszone na specjalnych zaczepach, poruszających się w szynie prostej, skośnej lub giętej w łuk, wykonanej z aluminium i malowanej proszkowo. Specjalne przełożenia zamieniają ruch łańcuszka na obrót pasów wokół własnej osi (180°).

Twoje verticale mogą być wykonane z tkaniny naturalnej, tworzywa pcv, drewna oraz plecionki bambusowej, dzięki czemu stanowią wyjątkowo praktyczną i estetyczną osłonę przed słońcem. System żaluzji pionowych pozwala Ci na precyzyjną regulację ilości wpadającego światła do Twojego pomieszczenia. Verticale nadają się do zasłaniania okien, jak również do tworzenia ścianek działowych.

Wertikale – sterowanie

Za pomocą sznurka możesz ściągnąć pasy Twojego verticala na jedną lub dwie strony. Do sterowania służą proste i niezawodne mechanizmy koralikowe, które charakteryzują się dużą wytrzymałością, zapewniąc długie lata użytkowania. Dodatkowo system sterowania, zastosowany w żaluzjach pionowych jest systemem samohamującym, zapobiegającym bezwładnemu opadaniu materiału.

W przypadku Twoich verticali, oprócz sterowania manualnego, możesz zastosować sterowanie elektryczne: system automatyki sterowanej pilotem, przełącznikiem klawiszowym lub czasowym.

Wertikale – zalety

  • system zawieszonych pionowo lameli na niskoprofilowej szynie, pozwalający na płynną regulację dostępu światła do Twojego pomieszczenia
  • chronią skutecznie Twoje pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się w słoneczne dni
  • masz do dyspozycji szeroki wybór materiałów lameli: naturalne tkaniny, pcv, drewno, plecionka bambusowa
  • dostajesz bogatą paletę kolorów (ponad 100), dzięki czemu dobierzesz verticale do każdego Twojego wnętrza
  • otrzymujesz możliwość wykonania szyny w systemie "skos" z hamulcem, co pozwala na zasłonięcie Twoich nietypowych okien (np. okna skośne, okna dachowe)
  • materiały Twoich verticali posiadają atest higieniczny (PZH) oraz atest niepalności (ITB)
  • tkaniny Twoich żaluzji pionowych zgodne są z normami UE (stopień przepuszczalności światła i promieni UV wynosi 0)
  • tworzą indywidualny i niepowtarzalny wystrój Twojego wnętrza, dzięki różnorodności materiałów i szerokiej gamie kolorystycznej

Nadaj Twoim wnętrzom zwiewności, ciepła i elegancji...

Po prostu napisz do nas lub zadzwoń już teraz:

a nasi Dekoratorzy podpowiedzą, pomierzą, dobiorą i udekorują Twoje okna w nowoczesne i praktyczne verticale...

 

Zobacz przykłady:

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [27-05-2024]: 202 | Wizyt ogółem: 260558 | Przeglądających stronę: 1

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]