Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

  • PL
 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Żaluzje drewniane

 

Żaluzje drewniane - naturalne piękno drewna!
Nastrojowe i klimatyczne osłony na każde okno...

Drogi Kliencie,

Żaluzje drewniane to niezwykle nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się naturalnie zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Umożliwiają grę światłem i cieniem, dzięki czemu stworzysz wyjątkową atmosferę w każdym pomieszczeniu Twojego domu, biura, restauracji, czy hotelu…

Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenia – maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło i zakończenia sznurków sprawiają, że żaluzje poziome drewniane znajdują uznanie u najbardziej wymagających koneserów wyposażenia mieszkań, biur, hoteli i restauracji.

Żaluzje drewniane – każde pomieszczenie wyjątkowe

Twoje żaluzje drewniane to niebanalny, bardzo elegancki system osłony okien, dodający Twojemu wnętrzu uroku i niepowtarzalności. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła do Twoich wnętrz. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się Twoich pomieszczeń.

Doskonale nadają się do zasłaniania dużych powierzchni, np. całej wnęki okiennej, czy przeszklonych ścian. Natomiast kolorowe drabinki taśmowe mogą być dobrane do Twoich zasłon, obić mebli lub dywanów, co potęguje wrażenie nieprzypadkowości w aranżacji wnętrza. Żaluzje drewniane wprowadzają przytulne ciepło i niepowtarzalny klimat do Twojego codziennego życia.

Żaluzje drewniane – naturalne piękno

Największą zaletą żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno. Mnogość odcieni, pogłębiona grą naturalnych słojów daje się doskonale komponować z innymi elementami Twojego wnętrza: meblami oraz ramami okiennymi.

Żaluzje drewniane wykonane są z listewek egzotycznego drzewa basswood, abachi lub bambusa o szerokości lameli 25 i 50mm. Basswood to drewno z lipy egzotycznej – wspaniałe, naturalne piękno, podkreślające wyjątkowość i unikalny klimat Twojego pokoju, kuchni lub sypialni.

Żaluzje drewniane występują w kilku systemach:

  • żaluzje poziome – szerokość lameli: 25mm, 50mm
  • żaluzje poziome Venus/Venus Standard bambus – szerokość lameli: 25mm
  • żaluzje poziome Retro
  • żaluzje poziome – szerokość lameli: 70mm

Twoje żaluzje drewniane – montaż

Żaluzje drewniane możemy wykonać dla Ciebie w wielu konfiguracjach, stosując dodatkowo prowadzenie linkowe lub wspornik listwy dolnej, drabinkę taśmową, system retro, standard i venus. Aby wybrać najlepszy system, skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej pomocy.

Jeśli zdecydowałeś się już na żaluzje drewniane, zwróć szczególną uwagę na rodzaj montażu i wybór systemu, by Twoje mieszkanie, biuro lub restauracja nadal były praktyczne i wygodne. Dlatego zdaj się na nasze doświadczenie...

Twoje żaluzje drewniane montujemy najczęściej na skrzydle okna przy szybie. Żaluzje zamontowane w ten sposób stanowią dodatek aranżacyjny, nie kolidując z Twoimi zasłonami lub firanami. Istnieje inna możliwość zamontowania Twoich żaluzji – na wnękę, zasłaniając całe okno.

Żaluzje drewniane wykonujemy dla Ciebie w systemie standard – do ustawiania kąta listewek żaluzji służy drewniane pokrętło, a do podnoszenia sznurek z drewnianym uchwytem. W systemie standard możemy wykonać montaż bezinwazyjny lub ze sterowaniem elektrycznym.

Opcjonalnie, do okien uchylnych wykonujemy żaluzje z bocznym prowadzeniem linkowym lub wspornikiem listwy dolnej. Mechanizm żaluzji osłonięty jest drewnianą rynną, bez dopłaty. W opisanym systemie możemy wykonać również żaluzje bambusowe.

Nadaj Twoim wnętrzom wyjątkowego naturalnego klimatu...
Zamontuj najmodniejsze osłony przeciwsłoneczne!

Po prostu napisz do nas lub zadzwoń już teraz:

a nasi Dekoratorzy podpowiedzą, pomierzą, dobiorą i ubiorą Twoje okna w najmodniejsze żaluzje drewniane...

Naszą ofertę na żaluzje drewniane kierujemy szczególnie do mieszkańców Ostrowca świętokrzyskiego, Starachowic i Sandomierza.

 

Zobacz przykłady:

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [20-07-2024]: 16 | Wizyt ogółem: 274348 | Przeglądających stronę: 1

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]