Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

  • PL
 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Unikalne rolety wewnętrzne

 

Rolety wewnętrzne materiałowe do każdego wnętrza

Drogi Kliencie,

Choć światło słoneczne doskonale wpływa na Twoje samopoczucie i dobry nastrój, to są chwile, kiedy chciałbyś ograniczyć jego ilość, wpadającą do Twoich pomieszczeń. Chociażby w sypialni, w słoneczny sobotni  poranek, byś mógł dłużej poleniuchować.

Do ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem się Twoich pomieszczeń służą rolety wewnętrzne, które występują w wielu ciekawych wzorach kolorystycznych i materiałach.

Rolety wewnętrzne – regulator światła

Światło to życie. To światło z zewnątrz tworzy ramy dla życia wewnątrz. Światło kształtuje nastrój Twojego pomieszczenia i zmienia jego wygląd z minuty na minutę, przez całą dobę. Światło obecne jest w pomieszczeniu przez cały dzień, aż do zmierzchu. Dopływ światła dziennego możesz regulować wg. własnych indywidualnych potrzeb i życzeń, zakładając na okno roletę wewnętrzną.

Rolety wewnętrzne – aranżacja wnętrza

Ooferujemy Ci rolety materiałowe, które ze względu na olbrzymią paletę barw i wzorów oraz różnorodność stylów, odpowiadających najnowszym trendom w urządzaniu wnętrz, zaspokajają Twój najbardziej wyrafinowany gust.

Unikalne wzornictwo i oryginalny styl proponowanych przez nas rolet materiałowych sprawia, że doskonale pasują do każdego wystroju Twojego wnętrza. Otrzymujesz ekskluzywne i sprawdzone testami jakościowymi tkaniny oraz rozwiązania, zgodne ze światowymi standardami.

Rolety wewnętrzne – materiały

Dysponujemy katalogami tkanin, które zaprezentujemy w Twoim wnętrzu, dokonując jednocześnie pomiarów Twoich okien. Tkaniny są nieustannie aktualizowane, dlatego zawsze dostajesz do dyspozycji najnowsze kolekcje, które podążają za światowymi trendami.

Oferujemy Ci wysokiej jakości tkaniny różnego rodzaju – począwszy od czystej bawełny i czystego poliestru, aż po różnego rodzaju mieszanki zaciemniające oraz trudnopalne tkaniny techniczne.

Rolety wewnętrzne – na wymiar

Każdą Twoją roletę przygotowujemy na indywidualnie dobrany wymiar. Wszystkie rolety wykonywane są ręcznie w celu zapewnienia możliwie najwyższej jakości oraz indywidualnego wyrazu. W rezultacie otrzymujesz wyjątkowe rolety, zaprojektowane specjalnie tak, by pasowały do Twojego wnętrza, uwzględniając jego kolorystykę oraz niepowtarzalny styl. Gotowe rolety na Twoje życzenie instalujemy.

Zobacz: Realizacje - rolety materiałowe.

 
 
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [24-02-2024]: 183 | Wizyt ogółem: 237992 | Przeglądających stronę: 1

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]