Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

 • PL
 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

System io homecontrol

 

Drogi Kliencie,

Technologie bezprzewodowe Somfy ułatwiają zarządzanie Twoim domem, zapewniając Ci większy komfort i bezpieczeństwo. Zautomatyzowane produkty komunikują się ze sobą bezprzewodowo, wykorzystując wbudowaną technologię radiową. Oznacza to, że urządzenia są scentralizowane i sterowane wspólnie przez sterownik zdalny lub rozwiązania zautomatyzowane.

System io-homecontrol® łączy wiele marek!

Technologia io-homecontrol® jest bezprzewodowym protokołem komunikacji radiowej, używanym przez czołowych producentów, w tym firmę Velux w oknach dachowych, Niko w oświetleniu, Ciat, Honeywell i Atlantic w systemach grzewczych... i oczywiście w napędach Somfy najnowszej generacji.

Technologia io-homecontrol® jest:

 • Inteligentna:
  przesyłane w niej informacje zwrotne pozwalają poznać status urządzeń w czasie rzeczywistym. Możesz kontrolować swoje urządzenia nie ruszając się z miejsca. Technologia ta jest idealna do zdalnego sterowania produktami!
 • Wysoce bezpieczna:
  klucz szyfrujący unikatowy dla każdej instalacji pozwala na bezpieczne komunikowanie się produktów.

Korzyści ze stosowania technologii io-homecontrol® w Twoim domu:

 • Oszczędność energii
  Twój dom staje się bardziej dynamiczny po zainstalowaniu inteligentnych czujników Somfy: rolety i inne produkty osłonowe reagują automatycznie na zmianę pogody. Zimą rolety zamykają się na noc, dzięki czemu chłód nie dostaje się do środka. W ciągu dnia rolety się podnoszą i wpuszczają do pomieszczeń promienie słońca, aby maksymalnie dogrzać pomieszczenie w naturalny sposób. Przeciętnie w ten sposób można zaoszczędzić ok. 800 kWh energii potrzebnej na ogrzewanie domu.
 • Większy komfort
  Dzięki współpracy wielu producentów w zakresie automatyki domowej instalacja wykonana w technologii io-homecontrol® przez wiele lat pozostaje rozwiązaniem optymalnym dla Twojego domu. Ponadto wygoda jaką zapewnia zastosowanie tego samego protokołu radiowego umożliwia systematyczną rozbudowę systemu.
 • Większe bezpieczeństwo
  System io-homecontrol® łączy w sobie dynamiczną ochronę (sekwencje zamykania i blokowania drzwi, żaluzji i okien) z ostrzeżeniami statycznymi, z pełną koordynacją i automatyczną kontrolą na miejscu lub zdalnie. Ponadto radiowa wymiana informacji jest w 100% zabezpieczona 128-bitowym kluczem systemowym, który udaremnia wszelkie próby nieuprawnionego dostępu.

Dodaj urządzenia inteligentnego sterowania w Twoim domu bez naruszania istniejącej instalacji!

Po prostu napisz do nas lub zadzwoń już teraz:

a nasz Expert Somfy ustali niezbędne szczegóły i uwolni Cię od męczącej ręcznej obsługi markiz, rolet, bram...

 
 
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [24-02-2024]: 253 | Wizyt ogółem: 238062 | Przeglądających stronę: 1

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]