Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

  • PL
 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Stylowe dekoracje okienne

 

Drogi Kliencie,

Estetyczne ozdobienie Twojego okna nie jest wbrew pozorom prostą sztuką. Zanim więc podejmiesz decyzję o wyborze dekoracji okiennej, musisz zwrócić uwagę na to, co jest na zewnątrz – czy widok za Twoim oknem warty jest wyeksponowania poprzez minimalistyczne rolety, czy też trzeba go przesłonić za pomocą zwiewnych firan i zasłon.

Dekoracje okienne – ile słońca?

Następnie pomyśl o odpowiednim nasłonecznieniu Twojego pomieszczenia. Jeśli dekorujesz np. salon lub gabinet, powinieneś wybrać elementy o większej przepuszczalności światła – cienkie firany, zasłony lub jasne żaluzje. Dlaczego? Ponieważ tego rodzaju przestrzenie powinny zostać dobrze nasłonecznione.

Z kolei, kiedy wybierasz ozdoby do Twojej sypialni, lepiej będzie jeśli zdecydujesz się na grubszy i ciemniejszy materiał – dobre będą tu np. grube zasłony lub rolety zaciemniające.

Dekoracje okienne – zgrane z wnętrzem

Decyzji o wyborze dekoracji okiennych nie podejmuj w oderwaniu od ogólnego stylu Twojego mieszkania lub biura. Zazwyczaj w nowoczesnych wnętrzach okna ozdabia się minimalistycznymi lub awangardowymi roletami, które dobrze komponują się z delikatnymi dodatkami.

Natomiast przy stylu klasycznym polecamy Ci ozdobne, bogate firany i zasłony oraz fantazyjne karnisze. Nie musisz jednak sztywno trzymać się tej zasady – w nowoczesnym mieszkaniu równie dobrze możesz zastosować designerski karnisz i proste zasłony tekstylne, a we wnętrzu klasycznym pokusić się o wzorzyste rolety.

Zobacz: Realizacje - dekoracje okienne.

 
 
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [24-02-2024]: 181 | Wizyt ogółem: 237990 | Przeglądających stronę: 5

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]