Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

  • PL
 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Markizy dachowe

 

Drogi Kliencie,

Markizy na okna dachowe wykonane są z wytrzymałej, odpornej na czynniki atmosferyczne siatki. Jest ona zrolowana na wałku ze sprężyną i włożona w kaseton aluminiowy, montowany nad oknem. Taka konstrukcja umożliwia łatwą obsługę markizy, a także pozwala na zastosowanie szerszego materiału, co skuteczniej zacienia wnętrze.

Markizy stosowane do okien dachowych absorbują skutecznie promieniowanie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, dzięki czemu w słoneczne dni bardzo dobrze chronią Twoje wnętrze przed uciążliwym upałem. Markizy zaleca się, jako optymalną ochronę przed nagrzewaniem pomieszczenia. Umożliwiają jednocześnie dopływ naturalnego światła i kontakt wzrokowy z otoczeniem.

Markizy poprawiają warunki ergonomiczne podczas pracy, zapewniając równomierny rozkład światła. Chronią przed promieniowaniem UV oraz redukują odgłos spadających kropel w czasie deszczu.

Sterowanie pilotem lub całkowicie samoczynna, automatyczna obsługa w zależności od poziomu natężenia światła sprawiają, że z wyjątkową łatwością możesz chronić Twoje poddasze przed nagrzaniem.

Markiza elektryczna zapewnia Ci wyjątkowy komfort obsługi. Wystarczy, że naciśniesz przycisk na pilocie lub na sterowniku, a w jednej chwili możesz zasłonić markizą okno dachowe.

Odpoczywaj komfortowo w cieniu na Twoim poddaszu!

Po prostu napisz do nas lub zadzwoń już teraz:

a nasi Specjaliści podpowiedzą, pomierzą, dobiorą materiały i zamontują markizy na Twoich oknach dachowych...

 

Zobacz przykłady:

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [17-06-2024]: 68 | Wizyt ogółem: 266407 | Przeglądających stronę: 1

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]