Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

  • PL
 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Karnisze metalowe

 

Drogi Kliencie,

Coraz chętniej powracamy do starych stylów. We własnych domach szukamy ciepła i spokoju. Jednym z elementów, który zapewnia nam klimat w domu są długie firany i zasłony. Stąd zapewne powrót mody na karnisze. Nie jednak drewniane, jak dawniej. Dziś na topie są karnisze metalowe, a zwłaszcza miedziane.

Karnisze – element wystroju wnętrza

Karnisze są często niedocenianym elementem wystroju Twojego wnętrza. Tymczasem, to właśnie dzięki nim Twoje pomieszczenia zyskują niepowtarzalny styl. Odpowiednio dobrany karnisz, wpływa znacząco na wizualizację Twojego pomieszczenia i stanowi tło dla innych dekoracji okiennych.

Możesz wybrać nowoczesne rolety, ale w mieszkaniu lepiej jednak zdecydować się na piękne karnisze, dzięki którym Twój dom będzie ciepły i przyjemny. Najmodniejsze obecnie są stylizowane na retro karnisze miedziane, montowane na suficie nad oknem.

Karnisz, jak każdy element dekoracyjny, stanowi część kompozycji Twoich pomieszczeń. Tym samym powinien harmonijnie łączyć się z pozostałymi elementami wystroju – dobrze dobrany karnisz to ładne dopełnienie aranżacji wnętrza. Dlatego zanim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się dobrze, jaki jest styl Twojego wnętrza.

Karnisz - nieodłączny partner firanki

We współczesnych wnętrzach wysuwa się na pierwszy plan, skutecznie konkurując z dekoracyjną tkaniną Twoich firan i zasłon. W bogactwie przemyślanych rozwiązań, dostępnych kształtów i wykończeń nie zapominaj o tym, że Twój karnisz powinien być przede wszystkim praktyczny.

Dlatego proponujemy Ci ogromny wybór systemów mocowań Twoich zasłon i firan. Twoje karnisze drążkowe, dostępne są w wielu rodzajach materiałów i kształtów, a oprócz nich możesz przebierać w karniszach linkowych, szynowych i naokiennych. Choć moda na dekorację okna zmienia się właściwie co sezon, to raz wybrany karnisz pozostanie w Twoim mieszkaniu na długie lata.

Proste drążki, wytworne rurki czy może geometryczne formy? Naturalnie, rustykalnie, wytwornie, nowocześnie?

Zadzwoń do nas już dzisiaj lub odwiedź nasz salon:

a dobierzemy karnisz tylko dla Ciebie, z bogatej oferty największych producentów: "Bojanek" lub "Marcin Dekor"...

 

Zobacz przykłady:

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [17-06-2024]: 69 | Wizyt ogółem: 266408 | Przeglądających stronę: 1

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]