Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

  • PL
 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Jak pomagamy w wyborze markizy?

 

Drogi Kliencie,

Kiedy mamy lato w pełni – warto pomyśleć o markizach balkonowych lub tarasowych. Dadzą Ci trochę cienia w upalne dni, bo przecież nie każdy z nas lubi odpoczywać na rozpalonym słońcem tarasie, czy balkonie.

Twoja nowa markiza to inwestycja na lata. Będzie Cię skutecznie chronić przed kaprysami pogody, zapewni Ci intymność i komfort. Dokonaj więc wyboru starannie i bez pośpiechu.

Jak pomagamy Ci w wyborze markizy?

Zaczynamy od obserwacji pozycji słońca. Pozwala to ustalić optymalną szerokość i głębokość Twojej markizy. Zwracamy także uwagę na wysokość montażu. Ma to wpływ na kąt nachylenia Twojej markizy. Na ścianie z zewnętrznym ociepleniem zalecamy stosować markizy, posiadające więcej niż dwa uchwyty ścienne.

Przy doborze odpowiedniego modelu Twojej markizy – dopasowanej do Twoich potrzeb i gustu, ważny jest jej standard, możliwości techniczne i walory estetyczne – na co zwracamy szczególną uwagę.

Warto pamiętać, że większość markiz, jakie proponujemy Tobie, możemy polakierować na dowolny kolor, a w wielu typach markiz, w standardzie masz do wyboru różne kolory – bez dopłaty. Dodatkowo dobieramy kształt falbany Twojej markizy. Ponadto dodatkowe akcesoria, pozwolą Ci dopasować markizę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Automatyka w markizach

Napęd elektryczny w Twojej markizie to wygoda, którą szybko docenisz. Przy pomocy pilota błyskawicznie rozłożysz markizę, dając swoim gościom schronienie przed słońcem. Oferujemy Ci pełen wachlarz rozwiązań: od prostych typu silnik-przełącznik do rozbudowanych systemów, reagujących na warunki pogodowe, sterowanych radiowo. Współpracujemy z najlepszymi w branży firmami SOMFY i ELERO, co pozwala nam na oferowanie 5-letniej gwarancji na Twoje napędy i systemy ich kontrolowania.

Pilot to oczywiście wygoda. Automatyka pogodowa to również spokój i bezpieczeństwo! Dzięki niej nie musisz już pamiętać o złożeniu Twojej markizy przed wyjściem z domu – silnik zwinie markizę automatycznie, jak tylko dostanie informacje, że siła wiatru przekroczyła dopuszczalny poziom.

Wiele osób kupuje markizę, by ochronić wnętrze domu przed nagrzewaniem się. Specjalnie dla Ciebie automatyka pogodowa zawiera czujnik słoneczny! Daje on pewność, że Twoja markiza jest zawsze rozłożona, gdy jest to potrzebne, niedopuszczając do nagrzewania się Twoich pomieszczeń.

Automatyka pogodowa nie musi być zasilana z sieci. W ofercie mamy urządzenia zasilane siłą wiatru i baterią słoneczną. Brak jakichkolwiek kabli! Zasilania z sieci potrzebuje wyłącznie silnik Twojej markizy, który możemy wyposażyć dodatkowo w przekładnie i korbę – dzięki temu nie musisz obawiać się przerwy w dostawie energii.

 
 
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [24-02-2024]: 199 | Wizyt ogółem: 238008 | Przeglądających stronę: 5

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]