Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

  • PL
 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Inteligentne bramy garażowe

 

Drogi Kliencie,

Twoja nowoczesna i inteligentna brama garażowa łączy w sobie bezpieczeństwo, oszczędność energetyczną i komfort użytkowania. Dodatkowo, dzięki napędom i pilotom,  możesz ją otwierać i zamykać bez wysiadania z samochodu, co dodatkowo chroni Cię przed wpływem złej pogody czy nieszczęśliwymi zdarzeniami.

Bramy garażowe używane są znacznie częściej niż pozostałe rozwiązania automatyki dla Twojego domu, dlatego też w sposób szczególny muszą gwarantować Ci bezpieczeństwo, charakteryzować się cichą i komfortową pracą oraz działać bezawaryjnie przez długie lata.

Dobrze dobrana, estetyczna brama jest często ważnym elementem architektonicznym, podkreślającym charakter Twojego budynku. Konstrukcja bramy powinna zapewniać skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi.

Bezpieczeństwo użytkowania

Wybierając bramę, warto byś kierował się bezpieczeństwem jej użytkowania. Twoja brama garażowa powinna być wyposażona w mechanizm chroniący skrzydło przed opadnięciem. Bezpieczeństwo użytkowania Twojej bramy garażowej zwiększa również odpowiedni napęd, który po natrafieniu na przeszkodę cofa się lub zatrzymuje, nie wyrządzając szkód i chroniąc Cię, kiedy przypadkowo znajdziesz się w obszarze ruchu bramy.

Dodatkowo, specjalne fotokomórki mogą zatrzymywać lub blokować napęd, jeżeli Ty lub Twój samochód znajdziecie się w świetle bramy.

Energoszczędność

Dobra brama powinna zabezpieczać Twój dom przed stratami ciepła. Musi ona być szczelna i odpowiednio ocieplona. Ciepło z budynku ucieka przez niezabezpieczone pomieszczenie garażowe, ponieważ ściana dzieląca część mieszkalną i garaż zwykle ma gorszą izolacyjność, niż ściany zewnętrzne. Ocieplona brama garażowa zmniejsza te straty ciepła, co pozwala obniżyć koszty eksploatacji Twojego budynku.

Poza izolacyjnością bramy garażowej niezwykle istotna jest jej szczelność. Najbardziej szczelne są tradycyjne bramy rozwieralne, z kolei za najcieplejsze uważa się bramy segmentowe. Należy jednak pamiętać, że przede wszystkim bramy muszą być dobrze zamontowane, by nie zawierały szczelin, przez które dostawać się będzie zimne powietrze.

Komfort użytkowania

Obecne rozwiązania techniczne zapewniają wysoki komfort użytkowania Twojej bramy praktycznie przez cały czas. Dzięki radiowej technologii i sterowaniu pilotem, nie musisz opuszczać pojazdu, w celu otwarcia bramy, co dodatkowo chroni Cię przed złą pogodą, napadem lub innym nieszczęśliwym zdarzeniem.

Ważne jest to, że pilot pracuje w tzw. systemie zmiennym, dzięki czemu za każdym razem do sterowania Twoją bramą używana jest inna sekwencja kodująca. System zmienny dynamicznie jest świetną ochroną Twojego domu przed złodziejem.

Wygląd barmy

Oprócz funkcjonalności bramy, znaczenie ma także jej wygląd. Różnorodność materiałów, kolorów oraz wzorów pozwala dopasować Twoją bramę do wykończenia elewacji Twojego budynku, a także otoczenia Twojego domu.

Możesz kupić bramę garażową, wykonaną z blachy stalowej, aluminiowej lub zrobioną z drewna. Zarówno bramy stalowe, jak i aluminiowe są zabezpieczone przed korozją. Metalowe części są ocynkowane, by nie ulegały zardzewieniu.

Możesz zamówić bramę w praktycznie dowolnym kolorze z palety RAL i w wielu dekorach imitujących drewno, takich jak: złoty dąb, ciemny dąb, orzech, mahoń.

 
 
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [27-05-2024]: 210 | Wizyt ogółem: 260566 | Przeglądających stronę: 1

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]