Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

  • PL
 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Bramy rolowane

 

Drogi Kliencie,

Teraz zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zaaranżować tak jak chcesz: zamontować oświetlenie, zawiesić narty oraz bagażnik samochodowy. Doświetlenie wnętrza i oszczędność energii w ciemnym pomieszczeniu (np. w garażu bez okien) można uzyskać montując w bramie profile z przeszkleniami. Dolna uszczelka komorowa, uszczelki szczotkowe w prowadnicach oraz uszczelka przykręcona do nadproża gwarantują dobrą izolację.

Komfort

Wszystkie bramy roletowe WIŚNIOWSKI wyposażone są standardowo w napęd. Otwieranie i zamykanie bramy za pomocą nadajnika zapewnia komfort użytkowania niezależnie od warunków pogodowych.

Profile bramy roletowej wykonane są w całości w naszej fabryce ze szczególną dbałością o detale. Poddane procesowi kontroli gwarantują produkt o wyjątkowych walorach estetycznych.

Dodatkowa przestrzeń

Oszczędzasz miejsce w garażu i na podjeździe. Kurtyna bramy nawija się na wał do skrzynki, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem.

Pionowe prowadzenie kurtyny umożliwia zatrzymanie samochodu bezpośrednio przed, jak i za bramą. To dobre rozwiązanie szczególnie dla garaży o małych gabarytach i krótkim podjeździe.

Bezpieczeństwo

Nie możesz przewidzieć wszystkiego, dlatego brama z napędem jest właściwym rozwiązaniem. Ochronę użytkowania gwarantują: fotokomórki, hamulec bezpieczeństwa oraz krawędziowa listwa bezpieczeństwa – dzięki takim mechanizmom praca bramy jest bezpieczna. Potwierdza to znak CE.

Hamulec bezpieczeństwa zapobiega przed niekontrolowanym opadnięciem kurtyny bramy.

Brama Twoją wizytówką

Nie ponosisz kosztów związanych z zabezpieczeniem bramy przed korozją. Wszystkie materiały wykonane są z aluminium – odporne na korozję. To gwarancja wieloletniej i niezawodnej pracy.

Możesz doświetlić ciemne pomieszczenie montując profile przeszklone w kurtynie bramy.Wten sposób oszczędzasz energię, a Twoja brama zyskuje atrakcyjny wygląd.

Oszczędź miejsce w Twoim garażu, dzięki praktycznej bramie rolowanej!

Po prostu napisz do nas lub zadzwoń już teraz:

a nasi Specjaliści podpowiedzą, pomierzą, dobiorą i zamontuja bramę w Twoim garażu...

 

Zobacz przykłady:

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [17-06-2024]: 73 | Wizyt ogółem: 266412 | Przeglądających stronę: 2

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]