Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

  • PL
 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Artystyczne szycie firan

 

Drogi Kliencie,

Wiemy, że jesteś zapracowany, zaganiany, zajęty codziennymi sprawami, ale marzysz o tym, by Twoje mieszkanie było oryginalne, piękne, przytulne, z wyjątkowym klimatem i wzbudzające podziw Twoich gości. Prawda?

My jesteśmy właśnie po to, by przybliżyć te marzenia, tylko Tobie. By pomóc Ci w wyborze materiału na Twoje firany i zasłony, zaproponować pomysł dekoracji, rozwiązać trudności techniczne... I wreszcie – profesjonalnie uszyć, zainstalować i zawiesić dekorację na Twoim oknie.

Do Twoich projektów arnżacji i dekoracji okna, używamy wyłącznie tkanin z renomowanych fabryk polskich i europejskich. Tkaniny są pełne ciepła i elegancji. Nadają się do każdego stylu Twojego wnętrza, z zachowaniem pełnej i szerokiej palety barw (satyna, kresz, organza, tafta, woal, jedwab, batyst).

Odpowiednio dobrana firana i zasłona wraz z akcesoriami do jej zawieszenia sprawi, że Twoje okno stanie się ważnym akcentem dekoracyjnym Twoich pomieszczeń.

Szycie firan, upinanie zasłon

Proponujemy Ci kompleksowe usługi w zakresie projektowania i wykonania dekoracji okiennych, zasłon, firanek, lambrekinów, rolet rzymskich. Oferujemy Ci pełną obsługę obejmującą:

  • wizytę naszego projektanta z wybranymi wzorami;
  • projekt i wykonanie Twojej dekoracji okiennej;
  • pełny nadzór nad realizacją;
  • fachowe szycie oraz upinanie Twoich firan i zasłon.

W Twoje firany wszywamy taśmy marszczące od góry materiału, co dodatkowo go usztywnia. Dzięki takim taśmom, Twoje firanki układają się idealnie, a ich upinanie wydaje się niezwykle proste.

Szycie zasłon – ile materiału potrzeba?

Na długość: 30cm więcej, niż odległość pomiędzy karniszem a podłogą – to konieczny zapas na zakładkę i wykończenie góry Twojej zasłony. Na szerokość: dwa razy więcej, niż mierzy Twój karnisz. Czyli, przy dwumetrowym karniszu, materiał na Twoje zasłony powinien mieć 4m szerokości.

Oferta firmy DomLux, poprzez bogatą kolorystykę, wzornictwo tkanin, fachowe szycie oraz upinanie firan i zasłon, dopasuje do Twojego wnętrza elementy wystroju okien, czyniąc je ciepłym i przytulnym.

Zaufaj nam, a ubierzemy niepowtarzalnie każde okno w Twoim domu...

Po prostu napisz do nas lub zadzwoń już teraz:

a nasi Dekoratorzy podpowiedzą, pomierzą, dobiorą materiały i udekorują Twoje okna w wyjątkowe firany i zasłony uszyte na miarę...

 

Zobacz Inspiracje:

 
 
 
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [27-05-2024]: 208 | Wizyt ogółem: 260564 | Przeglądających stronę: 2

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]