Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

DORADZTWO MONTAŻ SERWIS

 
 
 
 
Referencje
Referencje Firmy DomLux|Posłuchaj Opinii Klientów &raquo;
 
 
Aktualności
 
Prezentacja
Ekskluzywne okiennice wewnętrzne|żaluzje drewniane SHUTTERS|zobacz teraz &raquo;
 
Realizacje
Galeria realizacji:|okna, drzwi, bramy|rolety, żaluzje, firany, zasłony|zobacz teraz &raquo;
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Żaluzje drewniane

Drogi Kliencie,

Żaluzje drewniane to niezwykle nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się naturalnie zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Umożliwiają grę światłem i cieniem, dzięki czemu stworzysz wyjątkową atmosferę w każdym pomieszczeniu Twojego domu, biura, restauracji, czy hotelu…

Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenia – maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło i zakończenia sznurków sprawiają, że żaluzje poziome drewniane znajdują uznanie u najbardziej wymagających koneserów wyposażenia mieszkań, biur, hoteli i restauracji.

Żaluzje drewniane - każde pomieszczenie wyjątkowe

Twoje żaluzje drewniane to niebanalny, bardzo elegancki system osłony okien, dodający Twojemu wnętrzu uroku i niepowtarzalności. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła do Twoich wnętrz. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się Twoich pomieszczeń.

Doskonale nadają się do zasłaniania dużych powierzchni, np. całej wnęki okiennej, czy przeszklonych ścian. Natomiast kolorowe drabinki taśmowe mogą być dobrane do Twoich zasłon, obić mebli lub dywanów, co potęguje wrażenie nieprzypadkowości w aranżacji wnętrza. Żaluzje drewniane wprowadzają przytulne ciepło i niepowtarzalny klimat do Twojego codziennego życia.

Żaluzje drewniane - naturalne piękno

Największą zaletą żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno. Mnogość odcieni, pogłębiona grą naturalnych słojów daje się doskonale komponować z innymi elementami Twojego wnętrza: meblami oraz ramami okiennymi.

Żaluzje drewniane wykonane są z listewek egzotycznego drzewa basswood, abachi lub bambusa o szerokości lameli 25 i 50mm. Basswood to drewno z lipy egzotycznej –  wspaniałe, naturalne piękno, podkreślające wyjątkowość i unikalny klimat Twojego pokoju, kuchni lub sypialni.

Twoje żaluzje drewniane – montaż

Żaluzje drewniane możemy wykonać dla Ciebie w wielu konfiguracjach, stosując dodatkowo prowadzenie linkowe lub wspornik listwy dolnej, drabinkę taśmową, system retro, standard i venus. Aby wybrać najlepszy system, skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej pomocy.

Jeśli zdecydowałeś się już na żaluzje drewniane, zwróć szczególną uwagę na rodzaj montażu i wybór systemu, by Twoje mieszkanie, biuro lub restauracja nadal były praktyczne i wygodne. Dlatego zdaj się na nasze doświadczenie...

Twoje żaluzje drewniane montujemy najczęściej na skrzydle okna przy szybie. Żaluzje zamontowane w ten sposób stanowią dodatek aranżacyjny, nie kolidując z Twoimi zasłonami lub firanami. Istnieje inna możliwość zamontowania Twoich żaluzji – na wnękę, zasłaniając całe okno.

Żaluzje drewniane wykonujemy dla Ciebie w systemie standard – do ustawiania kąta listewek żaluzji służy drewniane pokrętło, a do podnoszenia sznurek z drewnianym uchwytem. W systemie standard możemy wykonać montaż bezinwazyjny lub ze sterowaniem elektrycznym.

Opcjonalnie, do okien uchylnych wykonujemy żaluzje z bocznym prowadzeniem linkowym lub wspornikiem listwy dolnej. Mechanizm żaluzji osłonięty jest drewnianą rynną, bez dopłaty. W opisanym systemie możemy wykonać również żaluzje bambusowe.

Zobacz: Realizacje - żaluzje drewniane

Podnieś standard pracy i wypoczynku, nadając Twoim wnętrzom
wyjątkowego klimatu... Zamontuj najmodniejsze osłony przeciwsłoneczne!

Po prostu napisz do nas lub zadzwoń już teraz:

a nasi Dekoratorzy podpowiedzą, pomierzą, dobiorą i ubiorą Twoje okna w najmodniejsze żaluzje drewniane...

Minigaleria

Żaluzje Drewniane<br />Aranżacja Wnętrza [01]

Żaluzje Drewniane
Aranżacja Wnętrza [01]

Żaluzje Drewniane<br />Aranżacja Wnętrza [02]

Żaluzje Drewniane
Aranżacja Wnętrza [02]

Żaluzje Drewniane<br />Aranżacja Wnętrza [03]

Żaluzje Drewniane
Aranżacja Wnętrza [03]

Żaluzje Drewniane<br />Aranżacja Wnętrza [04]

Żaluzje Drewniane
Aranżacja Wnętrza [04]

Żaluzje Drewniane<br />Aranżacja Wnętrza [05]

Żaluzje Drewniane
Aranżacja Wnętrza [05]

Żaluzje Drewniane<br />Aranżacja Wnętrza [06]

Żaluzje Drewniane
Aranżacja Wnętrza [06]

Żaluzje Drewniane<br />Aranżacja Wnętrza [07]

Żaluzje Drewniane
Aranżacja Wnętrza [07]

Żaluzje Drewniane<br />Aranżacja Wnętrza [08]

Żaluzje Drewniane
Aranżacja Wnętrza [08]

Żaluzje Bambusowe [01]<br />(maty bambusowe)

Żaluzje Bambusowe [01]
(maty bambusowe)

Żaluzje Bambusowe [02]<br />(maty bambusowe)

Żaluzje Bambusowe [02]
(maty bambusowe)

Żaluzje Bambusowe [03]<br />(maty bambusowe)

Żaluzje Bambusowe [03]
(maty bambusowe)

Żaluzje Bambusowe [04]<br />(maty bambusowe)

Żaluzje Bambusowe [04]
(maty bambusowe)

Okiennice drewniane<br />Żaluzje Shutters [01]

Okiennice drewniane
Żaluzje Shutters [01]

Okiennice drewniane<br />Żaluzje Shutters [02]

Okiennice drewniane
Żaluzje Shutters [02]

Okiennice drewniane<br />Żaluzje Shutters [03]

Okiennice drewniane
Żaluzje Shutters [03]

Okiennice drewniane<br />Żaluzje Shutters [04]

Okiennice drewniane
Żaluzje Shutters [04]
Strony: 1
 • Żaluzje bambusowe

  Żaluzje bambusowe

  Żaluzje bambusowe i maty bambusowe są naturalnym, estetycznym i oryginalnym sposobem dekoracji i zaciemniania Twoich wnętrz. Ze względu na swoją wytrzymałość, lekkość i elastyczność, drewno bambusa posiada lepsze właściwości adaptacyjne od tradycyjnego drewna. Dlatego nie ma żadnych przeszkód do montażu żaluzji bambusowych w typowo wilgotnym pomieszczeniu: łazience, kuchni, czy basenie.

  Żaluzje bambusowe to przede wszystkim niepowtarzalny klimat i piękno. W porównaniu z żaluzjami drewnianymi zajmują one również znacznie mniej miejsca po zwinięciu. Sklejane z bardzo wąskich listewek bambusa, stanowią wspaniałą i niekonwencjonalną dekorację okienną, wzbogacającą wnętrza.

  Żaluzje z bambusa są uzupełnieniem oferty żaluzji drewnianych:

  • występują w Systemie Standard o szerokości lameli: 25mm i 50mm;
  • w Systemie Retro o szerokości lameli: 50mm;
  • szerokość maksymalna żaluzji: 240cm;
  • dostępne sterowanie: manualne lub elektryczne (automatyczne).

  Montaż żaluzji z bambusa:

  • na skrzydłach okiennych i drzwiowych;
  • we wnęce okiennej;
  • do ściany lub sufitu.
 • Okiennice drewniane - shutters

  Okiennice drewniane - shutters

  SHUTTERS to inaczej wewnętrzne okiennice drewniane – ekskluzywny, stylowy i niewzwykle oryginalny rodzaj osłon okiennych, na które moda przyszła do nas, jak to często bywa zza oceanu, z Ameryki Północnej. Pomysł tego rozwiązania zawdzięczamy jednak Starożytnym Grekom.

  Produkt ten cechuje ogromna funkcjonalność oraz wyjątkowa linia. Te ekskluzywne meble okienne posiadają wiele unikalnych cech, które czynią je wyjątkowo trwałym i pięknym uzupełnieniem Twojego wnętrza.

  Shutters – najwyższy standard Twoich wnętrz
  Wykonane z pięciu różnych rodzajów drewna, składające się z jednego lub większej liczby paneli. Jeden panel stanowi ramę, w której zamontowane są poziomo tzw. lamele, czyli wąskie i długie deseczki, ustawione do siebie pod odpowiednim kątem. Dzięki temu przypominają żaluzje drewniane.

  Okiennice SHUTTERS mogą być rozwierane, składane lub przesuwane. Regulowany kąt nachylenia lameli, pozwala Ci na precyzyjną kontrolę wpuszczanego światła do Twojego pomieszenia.

  Dlaczego wewnętrzne okiennice drewniane?
  Okiennice wewnętrzne, to innowacyjne osłony okienne, mające długoletnie zastosowanie. Wpływają pozytywnie na stylistykę Twoich wnętrz i stanowią o najwyższym guście wyposażenia. Okiennice z regulowanymi żaluzjami, jak żadne inne dają Ci poczucie prywatności, zapewniają odpowiednią wentylację i niepowtarzalną grę światłem w Twoich pomieszczeniach.

  Materiał używany do produkcji Twoich okiennic wewnętrznych jest w pełni ekologiczny. Twoje okiennice świetnie sprawdzają się w każdym stylu mieszkalnym – od nowoczesnego po klasyczny. Zamontujesz je w każdym pomieszczeniu: kuchni, salonie, sypialni, łazience.

  Zobacz film, obejrzyj prezentację:

  Jak nabyć okiennice wewnętrzne?
  Najpierw dostarcz nam wymiary Twoich okien do szybkiej wyceny. W naszym salonie sprzedaży dokonasz wyboru wzoru i koloru, a my doradzimy Ci w sprawie projektu. Jeśli wolisz, nasz doradca techniczno-handlowy odwiedzi Cię na miejscu, gdzie na podstawie prezentacji przedstawi Ci ofertę i dokona pomiarów produkcyjnych. Po zaakceptowanej wycenie i w umówionym czasie dokonujemy profesjonalnego montażu.

Strony: 1

Pliki do pobrania

 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl

projekt:   [silnik Quick.Cms]