Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
  • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Referencje

 

Drogi Kliencie,

Klient to Fundament każdego biznesu, zwłaszcza ZADOWOLONY Klient. Zanim zostaniesz Klientem firmy DomLux, poznaj opinie innych. Oni po prostu nam zaufali! Dołącz do tego grona...

Zauważ, że każdy z Klientów podał numer telefonu!
W każdej chwili możesz przekręcić i szybko poznać przebieg współpracy...

 

Decyzję o wyborze firmy DomLux do montażu rolet zewnętrznych uważam za trafną. Podczas współpracy z panem Robertem Kowlaskim przekonałem się o jego fachowym sposobie działania.

DomLux to firma z doświadczeniem oraz zasobem stosownej wiedzy. Dzięki temu, problemy, jakie pojawiały się podczas montażu rolet, rozwiązywane były w sposób fachowy. Moje pytania nie pozostawały bez konkretnej i wiążącej odpowiedzi. Otrzymałem propozycje zastosowania rozwiązań, których wcześniej nie brałem pod uwagę.

Otwarcie w stronę klienta, profesjonalne działanie oraz fachowe doradztwo, to niewątpliwie silne atuty firmy DomLux. Z całą pewnością, będę korzystał w przyszłości z usług oferowanych przez pana Roberta Kowalskiego.

Inwestycja: 3 szt. rolet zewnętrznych, Ostrowiec Świętokrzyski
Zbigniew Klepacz, telefon: (+48) 722 110 639

Składam podziękowanie firmie DomLux za terminowy i solidny montaż rolet zewnętrznych w moim budynku, poparty 3-letnią pisemną gwarancją. Podczas współpracy jakość dostarczonych materiałów i ich montaż nie budziły najmniejszych zastrzeżeń.

Podzcas realizacji zadania firma DomLux dała przykład wzorowej organizacji, wysokiej jakości robót oraz imponującego tempa prac. Należy podkreślić wysoki profesjonalizm i zaangażowanie, zarówno kierownictwa, jak i pracowników w czasie realizacji robót.

Z zadowoleniem stwierdzam, że firma DomLux znakomicie wywiązała się z powierzonego zadania i jest wiarygodnym partnerem, zasługującym na polecenie przy realizacji tego typu inwestycji.

Inwestycja: 3 szt. rolet zewnętrznych, Ostrowiec Świętokrzyski
Janina Kaczmarczyk, telefon: (+48) 669 313 250

Niniejszym wyrażam zadowolenie ze współpracy z firmą DomLux przy doborze i montażu rolet zewnętrznych w moim domu. W czasie pracy, pan Robert Kowalski dał się poznać jako solidny, rzetelny i kompetentny partner.

Pomocna dla mnie okazała się wiedza, pomysłowość w działaniu oraz umiejętność argumentowania proponowanych rozwiązań. Specjalne pochwały należą się za fachowe doradztwo, dotrzymywanie ustaleń czasowych i kosztowych.

Przy ewentualnych remontach w przyszłości, zaproszę ponownie firmę DomLux do współpracy. W 3 słowach: firma godna polecenia.

Inwestycja: 18 szt. rolet zewnętrznych, Głogoczów koło Krakowa
Pan Roman, telefon: (+48) 601 481 653

Zaangażowanie, rzetelna obsługa, znajomość tematów budowlanych i sympatyczny kontakt z panem Robertem Kowalskim zadecydowały o moim wyborze.

Na podkreślenie zasługuje profesjonalne podejście na każdym etapie doradztwa i montażu rolet zewnętrznych oraz elastyczność i dokładność w dopasowywaniu oferty do moich indywidualnych potrzeb.

Prace prowadzone były szybko i sprawnie. Elastyczność w działaniu i dostosowanie się do trudnych warunków sprawiło, że z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę DomLux każdemu inwestorowi.

Inwestycja: 2 szt. rolet zewnętrznych (sterowanie elektryczne), Ostrowiec Świętokrzyski
Dominika Bińczak, telefon: (+48) 509 669 341

Moją uwagę przykuł na samym początku etap niezwykle sprawnego i fachowego pomiaru. Poźniejszy montaż rolet prowadzony były w sposób profesjonalny pod względem technicznym i znajomości tematu, z zachowaniem ustalonego kosztorysu i terminu.

Prace zostały wykonane bardzo solidnie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej dyscypliny zatrudnionych ekip, z uwzględnienim wszelkich moich życzeń. Zamierzony cel został osiągnięty, dzięki pełnej współpracy i dobrej organizacji robót.

Polecam firmę DomLux, jako solidną, otwartą na współpracę i wykonującą roboty budowlane w wysokim standardzie zgodnie ze sztuką budowlaną.

Inwestycja: 9 szt. rolet zewnętrznych, Szewna
Pan Mariusz, telefon: (+48) 501 325 450

Serdecznie dziękuję za miłą i sympatyczną współpracę z panem Robertem Kowalskim. Cenię sobie fachowość, a pomoc i sugestie, jakie zaoferowała firma DomLux okazały się strzałem w dziesiątkę.

Z przyjemnością stwierdzam, że firma DomLux wywiązała się z powierzonych zadań bardzo dobrze, a pan Robert Kowalski uwzględnił wszystkie moje potrzeby, uwagi i sugestie.

Podczas współpracy firma DomLux dała poznać się, jako rzetelny oraz odpowiedzialny i godny polecenia partner. Jeszcze raz gorąco dziękuję za owocną współpracę, która przyniosła obu stronom oczekiwane efekty.

Inwestycja: 1 szt. rolet zewnętrznych (jako brama garażowa), Marianów koło Radomia
Tadeusz Jaroszek, telefon: (+48) 517 630 621

 
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [25-09-2022]: 60 | Wizyt ogółem: 174278 | Przeglądających stronę: 1

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]