Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 • Google Maps

Telefon (+48 41) 263 55 99

Zaprzyjaźnij się ze słońcem
Postaw na energooszczędność

 
Zobacz Certyfikat »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Blog

 
 
 
 
 • markiza

  Markizy jako rozwiązanie dla balkonów i tarasów

  01-06-2022 00:00:00

  Duże nasłonecznienie może być poważnym problemem, ponieważ sprawia, że latem wnętrza pomieszczeń nadmiernie się nagrzewają. Intensywnie świecące słońce może też zmniejszać funkcjonalność balkonów czy tarasów, sprawiając, że nie da się ich wykorzystywać. Sposobem na poradzenie sobie z takimi niedogodnościami jest skorzystanie z odpowiedniej osłony zewnętrznej. Najlepsze rezultaty daje zwykle zamontowanie markizy okiennej, która zda egzamin też na tarasie lub balkonie. Przekonajmy się, w jaki sposób będą one działały i sprawdźmy, gdzie warto ich użyć.

  czytaj więcej...
 • sterowanie telefonem w domu

  Co to znaczy, że dom jest inteligentny

  01-04-2022 12:09:00

  Każdy nowoczesny budynek jest wyposażony w systemy ułatwiające jego eksploatację. Znaczna część stosowanych urządzeń ma możliwość zdalnego sterowania działaniem poszczególnych funkcji, co pozwala m.in. na przygotowywanie harmonogramów ich pracy, kontrolę stanu urządzeń czy sprawdzanie konkretnych parametrów. Użytkownicy mogą także zdalnie modyfikować poszczególne ustawienia. W przypadku inteligentnego budynku praca wszystkich lub znacznej części systemów tego rodzaju może być ze sobą zintegrowana. Przekonajmy się, jakie są płynące z tego korzyści oraz sprawdźmy, które instalacje mogą być włączone w sieć.

  czytaj więcej...
 • zasłona w salonie

  Firany i zasłony jako element aranżacji wnętrz

  23-02-2022 12:09:00

  Odpowiednie urządzenie wnętrza wymaga dobrania i połączenia ze sobą wielu elementów od materiału użytego do wykończenia ścian po ustawiane meble czy dekoracyjne detale. Jedną z ważniejszych składowych przesądzających o ostatecznym wyglądzie pomieszczeń są zastosowane przesłony okienne. Choć istnieje tu wiele możliwości od tradycyjnych żaluzji po nowoczesne plisy, wciąż ogromnym powodzeniem cieszą się klasyczne firany i zasłony. Przekonajmy się, dlaczego ich wieszanie jest tak popularne i przekonajmy się, jakie efekty można uzyskać przy ich pomocy.

  czytaj więcej...
 • rolety dzień i noc

  Najpopularniejsze rodzaje rolet do wnętrz

  10-02-2022 11:28:00

  Dekoracja okien ma duże znaczenie dla tego, jak będzie się prezentować pomieszczenie, przesądza również o jego funkcjonalności. Tam, gdzie okna znajdują się od południa, południowego wschodu lub południowego zachodu na ogół potrzebna okaże się ochrona przed ostrym słońcem i nagrzewaniem wnętrza.

  czytaj więcej...
 • brama segmentowa

  Czym charakteryzują się bramy segmentowe

  20-01-2022 11:28:00

  Brama garażowa jest ważnym elementem budynku, wpływającym na wygląd, ale przede wszystkim na komfort jego użytkowania. Zabezpiecza wnętrze przed dostępem osób niepowołanych, a także chroni je przed wyziębieniem oraz umożliwia łatwe wyprowadzanie pojazdu. Jednymi z najwygodniejszych konstrukcji są bramy segmentowe. Przekonajmy się, co je wyróżnia i sprawdźmy, dlaczego warto je montować.

  czytaj więcej...
 • mężczyzna patrzy przez żaluzje

  Rolety czy żaluzje - jakie osłony wewnętrzne wybrać?

  10-01-2022 11:28:00

  Dzięki odpowiednio dobranym osłonom okiennym możemy nie tylko odgrodzić się od sąsiadów i przechodniów, zyskując komfort i poczucie prywatności, ale także zyskać wyjątkową dekorację wnętrza. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę, dokonując wyboru pomiędzy roletami i żaluzjami, a także jak dopasować osłony okienne do stylu aranżacji wnętrza.

  czytaj więcej...
 • Nowości markizowe

  21-05-2018 16:41:00

  Jupiter, to klasyczna markiza tarasowa, która posiada podwyższone parametry użytkowe i wysoki standard wykończenia. Osiąga szerokość nawet do 12 metrów z pojedynczym poszyciem. W modelach Selene oraz Venus tkanina i ramiona schowane są w całości w aluminiowej kasecie...

  czytaj więcej...
 • Zalety rolet zewnętrznych

  08-08-2017 12:42:00

  Ciepły, cichy i bezpieczny dom? Rolety zewnętrzne spełniają te oczekiwania. Ponadto szeroka gama kolorystyczna potrafi odmienić wygląd Twojego budynku, nadając mu indywidualnego charakteru. To bardzo popularny oraz praktyczny element wykończenia domu, biura, restauracji, hotelu, sklepu, warsztatu...

  czytaj więcej...
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [25-09-2022]: 64 | Wizyt ogółem: 174282 | Przeglądających stronę: 1

 

Projekt: E.CMS  [based on Quick.Cms]