Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

DORADZTWO MONTAŻ SERWIS

 
 
 
 
Referencje
Referencje Firmy DomLux|Posłuchaj Opinii Klientów &raquo;
 
 
Aktualności
 
Prezentacja
Ekskluzywne okiennice wewnętrzne|żaluzje drewniane SHUTTERS|zobacz teraz &raquo;
 
Realizacje
Galeria realizacji:|okna, drzwi, bramy|rolety, żaluzje, firany, zasłony|zobacz teraz &raquo;
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Tagi

 

Tag: moskitiery

 • Moskitiery ramkowe

  Twoja moskitiera ramkowa montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej, przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Ramka moskitiery na jej zewnętrznej stronie posiada specjalnie wyprofilowaną płetwę, która dodatkowo uszczelnia system, utrudniając insektom przenikanie do wnętrza Twoich pomieszczeń.

  Ten typ moskiteiry doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza. Zamontowane na początku wiosny doskonale spełnią swoją rolę do późnej jesieni. Po tym okresie należy moskitierę zdjąć, poddać konserwacji i przechować do następnego sezonu.

  Dużą zaletą moskitiery ramkowej jest możliwość szybkiego wypięcia i wpięcia, przy pomocy uchwytów obrotowych.

  NOWOŚĆ!
  Firma DomLux wprowadziła do oferty moskitiery ramkowe o nietypowych kształtach:
  półokręgi; wielokąty; trójkąty; trapezy.

 • Moskitiery rolowane

  Moskitiera rolowana występuje w wersji poziomej oraz pionowej. Możesz zastosować ją zarówno do Twoich okien, jak również do Twoich drzwi balkonowych. Wyposażona w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety. Tworzy szczelny układ, zatrzymujący skutecznie insekty i nieczystości z zewnątrz.

  Twoja moskitiera rolowana w wersji pionowej stosowana jest najczęściej do okien. Po rozwinięciu, siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów, znajdujących się w prowadnicy. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery daje Ci możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez jej uszkodzenia.

  Moskitiera tego typu, przesuwna w poziomie stanowi idealne zamknięcie dla Twoich okien balkonowych lub tarasowych. Blokowanie moskitiery przy pomocy taśmy magnetycznej, pozwala Ci niezwykle łatwo i szybko rozwinąć i zwinąć roletę.

  Warto zwrócić uwagę, że wybrane typy rolet zewnętrznych możesz wyposażyć w moskitierę rolowaną. Ograniczenie jednak stanowi wymiar – maksymalna powierzchnia pancerza rolety zewnętrznej z moskitierą wynosi 2,64 m2.

 • O FIRMIE

 • Realizacje - Osłony Zewnętrzne, Markizy

  Zobacz realizacje firmy DomLux – montaż rolet zewnętrznych, montaż rolet antywłamaniowych, montaż rolet przeciwsłonecznych, montaż markiz, montaż żaluzji fasadowych...

 • Moskitiery przesuwne

  Moskitiera przesuwna doskonale sprawdza się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery – 2000 x 2500mm (2 x 2,5m).

  Dostępność sześciu typów Twojej moskitiery przesuwnej, a także dobór prowadnic w zależności od wysokości progu, pozwala idealnie dopasować Twoją moskitierę pod kątem jej funkcjonalności oraz miejsca montażu. Proponowane moskitiery dostosujesz do wszystkich typów okien i drzwi.

  Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle Twojego okna – brak poprzeczki dzielącej skrzydło Twojej moskitiery.

  Moskitiery przesuwne polecamy Ci szczególnie do Twojej kuchni lub pokoju dziecięcego oraz do pomieszczeń w obiektach położonych nad jeziorami (hotele, pensjonaty) i w pobliżu punktów handlowych (restauracje).

 • Moskitiery

  Sprzyjająca pogoda i rosnące temperatury na zewnątrz, zwłaszcza latem, sprawiają że coraz częściej otwierasz okna, drzwi tarasowe i balkonowe, pozostawiając je dłużej otwarte, by wywietrzyć pomieszczenia lub nacieszyć się w domu świeżym powietrzem...

 • Rolety ZewnętrzneRolety antywłamaniowe, żaluzje fasadowe

  Marzysz o ciepłym, cichym i bezpiecznym domu? Rolety zewnętrzne spełnią te oczekiwania. Występując w szerokiej gamie kolorów, odmienią wygląd Twojego domu, nadając mu...

 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl

projekt:   [silnik Quick.Cms]