Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

DORADZTWO MONTAŻ SERWIS

 
 
 
 
Referencje
Referencje Firmy DomLux|Posłuchaj Opinii Klientów &raquo;
 
 
Aktualności
 
Prezentacja
Ekskluzywne okiennice wewnętrzne|żaluzje drewniane SHUTTERS|zobacz teraz &raquo;
 
Realizacje
Galeria realizacji:|okna, drzwi, bramy|rolety, żaluzje, firany, zasłony|zobacz teraz &raquo;
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Rolety przeciwsłoneczne

Drogi Kliencie,

Nowoczesną osłoną, pozwalającą kontrolować dostęp ilości światła i ciepła jest roleta typu Screen, zwana refleksolem. Tkaniny użyte w refleksolach wykonane są z włókien szklanych pokrytych PCV. Dzięki temu są odporne na warunki atmosferyczne, a tkanina zatrzymuje w zależności od materiału nawet do 90% energii słonecznej, nie zaciemniając przy tym Twojego pomieszczenia.

Szeroka gama kolorów pozwala na dostosowanie się do kolorystyki Twojej elewacji. Tkaniny tego typu stosowane są również wewnątrz pomieszczeń, a dzięki swoim właściwościom, gwarantują skuteczną barierę optyczną dla wpadającego do Twojego pomieszczenia światła, tłumią kontrasty, zachowując jednocześnie dobrą widoczność na zewnątrz.

Twoja zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna Screen pomaga w zachowaniu stałej, komfortowej temperatury, w pomieszczeniu narażonym na działanie promieni słonecznych. Zastosowanie rolet typu Screen umożliwia ograniczenie użycia urządzeń klimatyzacyjnych, przyczyniając się do zmniejszenia kosztów eksploatacji Twojego budynku.

Możesz je stosować do przeszkleń o nietypowym kształcie i na dowolnej wysokości. Ruch rolet może odbywać się w płaszczyźnie pionowej, poziomej lub pod dowolnym kątem. Rolety mogą być sterowane ręcznie za pomocą korby lub automatycznie.

Rolety Screen montowane wewnątrz pomieszczeń, ze względu na szeroką gamę rodzajów, kolorów i grubości tkanin, nie tylko ograniczają dostęp promieniowania słonecznego – pełnią również funkcje dekoracyjne. Znajdują idealne zastosowanie przy filtracji promieniowania słonecznego w biurach, hotelach, szpitalach, uczelniach, a także w budynkach mieszkalnych.

Zapewnij sobie przyjemny klimat pomieszczeń
i pracuj, mieszkaj, odpoczywaj niezwykle komfortowo...

Po prostu napisz do nas lub zadzwoń już teraz:

a nasi Specjaliści podpowiedzą, wybiorą, pomierzą i zamontują...

Minigaleria

Refleksole [01]<br />Rolety typu SCREEN

Refleksole [01]
Rolety typu SCREEN

Refleksole [02]<br />Rolety typu SCREEN

Refleksole [02]
Rolety typu SCREEN

Refleksole [03]<br />Rolety typu SCREEN

Refleksole [03]
Rolety typu SCREEN

Refleksole [04]<br />Rolety typu SCREEN

Refleksole [04]
Rolety typu SCREEN

Refleksole [05]<br />Rolety typu SCREEN

Refleksole [05]
Rolety typu SCREEN

Refleksole [06]<br />Rolety typu SCREEN

Refleksole [06]
Rolety typu SCREEN

Refleksole [07]<br />Rolety typu SCREEN

Refleksole [07]
Rolety typu SCREEN

Refleksole [08]<br />Rolety typu SCREEN

Refleksole [08]
Rolety typu SCREEN

Refleksole [09]<br />Rolety typu SCREEN

Refleksole [09]
Rolety typu SCREEN

Refleksole [10]<br />Rolety typu SCREEN

Refleksole [10]
Rolety typu SCREEN

Refleksole [11]<br />Rolety typu SCREEN

Refleksole [11]
Rolety typu SCREEN

Refleksole [12]<br />Rolety typu SCREEN

Refleksole [12]
Rolety typu SCREEN
Strony: 1
 • Refleksole, rolety typu SCREEN

  Refleksole, rolety typu SCREEN

  Zastosowanie
  Przeszklone powierzchnie pionowe w budynkach przemysłowych, biurowych, restauracjach, hotelach, domach mieszkalnych.

   

  Naturalna klimatyzacja i energooszczędność
  Zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna Refleksol pomaga w zachowaniu stałej, komfortowej temperatury w Twoim pomieszczeniu, które jest narażone na nadmierne działanie promieni słonecznych. Zastosowanie rolet typu Refleksol umożliwia ograniczenie użycia urządzeń klimatyzacyjnych, przyczyniając się do zmniejszenia kosztów rachunków za energię.

  Komfort optyczny
  Stosowane w Refleksolach tkaniny, dzięki swoim właściwościom, gwarantują skuteczną barierę optyczną dla wpadającego do Twojego pomieszczenia światła, tłumią kontrasty, zachowując dobrą widoczność na zewnątrz. To wszystko sprawia, że pracujesz, mieszkasz i odpoczywasz niezwykle komfortowo.

  Estetyka i funkcjonalność
  Zastosowanie odpowiedniego systemu zaciemnienia Twojego wnętrz umożliwia podkreślenie indywidualnej architektury Twojego budynku. Ponadto bogata oferta tkanin o różnych strukturach i wielu kolorach oraz opcja lakierowania konstrukcji Refleksola, pozwalają na idealne wkomponowanie ich w otoczenie. Zamontowanie Refleksoli wewnątrz budynku może stwarzać efekt pełnego zaciemnienia, np. w salach wykładowych.

  Opcjonalne zastosowanie automatyki pogodowej dodatkowo zabezpiecza Twoje rolety przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

  Trwałość
  Solidna aluminiowa konstrukcja oraz wysokiej klasy tkaniny z wytrzymałych włókien poliestrowych pokrywanych PVC są gwarantem długotrwałego i wieloletniego użytkowania Twoich rolet typy Refleksol.

 • Rolety do okien dachowych

  Rolety do okien dachowych

  Rolety dachowe to standardowe i bardzo popularne rozwiązanie dla większości użytkowników wnętrz na poddaszu. Skutecznie rozpraszają i zmiękczają światło słoneczne, dzięki zastosowanym tkaninom. Wysoka jakość materiału zapewnia Ci także ochronę wyposażenia Twojego wnętrza przed płowieniem.

   

  Rolety do okien dachowych nadają Twoim wnętrzom wyjątkowy nastrój i barwę oraz stanowią przysłonę dla okna. Proponowane przez nas roletki dachowe występują w bogatej gamie kolorystycznej i przenaczone są dla wszystkich popularnych typów okien na rynku: Velux, Fakro, Roto.

  Typy rolet:

  • rolety zaciemniające obsługiwane manualnie;
  • rolety zaciemniające sterowane automatycznie;
  • rolety plisowane (manualne, automatyczne).

  Korzyści dla Ciebie:

  • idealne dopasowanie Twojej rolety do okna dachowego;
  • przyciemnienie i zmiękczenie światła w Twoim pomieszczeniu;
  • dekoracja Twojego wnętrza na poddaszu;
  • tkaniny na bazie poliestu, odporne na zabrudzenia;
  • wygodna obsługa, łatwy i szybki montaż;
  • 3 lata gwarancji.

  Zastosowanie mechanizmu sprężynowego i hamulców zapewnia płynność regulacji przy odsłanianiu i zasłanianiu Twojej rolety oraz daje gwarancję, że materiał jest zawsze dobrze naciągnięty. Jeśli nawet całkowicie uchylisz okno, materiał nie ulegnie pofałdowaniu i cały czas pozostaje w prowadnicach.

Strony: 1
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl

projekt:   [silnik Quick.Cms]