Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

DORADZTWO MONTAŻ SERWIS

 
 
 
 
Referencje
Referencje Firmy DomLux|Posłuchaj Opinii Klientów &raquo;
 
 
Aktualności
 
Prezentacja
Ekskluzywne okiennice wewnętrzne|żaluzje drewniane SHUTTERS|zobacz teraz &raquo;
 
Realizacje
Galeria realizacji:|okna, drzwi, bramy|rolety, żaluzje, firany, zasłony|zobacz teraz &raquo;
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Okiennice drewniane - shutters

SHUTTERS to inaczej wewnętrzne okiennice drewniane – ekskluzywny, stylowy i niewzwykle oryginalny rodzaj osłon okiennych, na które moda przyszła do nas, jak to często bywa zza oceanu, z Ameryki Północnej. Pomysł tego rozwiązania zawdzięczamy jednak Starożytnym Grekom.

Produkt ten cechuje ogromna funkcjonalność oraz wyjątkowa linia. Te ekskluzywne meble okienne posiadają wiele unikalnych cech, które czynią je wyjątkowo trwałym i pięknym uzupełnieniem Twojego wnętrza.

Shutters – najwyższy standard Twoich wnętrz
Wykonane z pięciu różnych rodzajów drewna, składające się z jednego lub większej liczby paneli. Jeden panel stanowi ramę, w której zamontowane są poziomo tzw. lamele, czyli wąskie i długie deseczki, ustawione do siebie pod odpowiednim kątem. Dzięki temu przypominają żaluzje drewniane.

Okiennice SHUTTERS mogą być rozwierane, składane lub przesuwane. Regulowany kąt nachylenia lameli, pozwala Ci na precyzyjną kontrolę wpuszczanego światła do Twojego pomieszenia.

Dlaczego wewnętrzne okiennice drewniane?
Okiennice wewnętrzne, to innowacyjne osłony okienne, mające długoletnie zastosowanie. Wpływają pozytywnie na stylistykę Twoich wnętrz i stanowią o najwyższym guście wyposażenia. Okiennice z regulowanymi żaluzjami, jak żadne inne dają Ci poczucie prywatności, zapewniają odpowiednią wentylację i niepowtarzalną grę światłem w Twoich pomieszczeniach.

Materiał używany do produkcji Twoich okiennic wewnętrznych jest w pełni ekologiczny. Twoje okiennice świetnie sprawdzają się w każdym stylu mieszkalnym – od nowoczesnego po klasyczny. Zamontujesz je w każdym pomieszczeniu: kuchni, salonie, sypialni, łazience.

Zobacz film, obejrzyj prezentację:

Jak nabyć okiennice wewnętrzne?
Najpierw dostarcz nam wymiary Twoich okien do szybkiej wyceny. W naszym salonie sprzedaży dokonasz wyboru wzoru i koloru, a my doradzimy Ci w sprawie projektu. Jeśli wolisz, nasz doradca techniczno-handlowy odwiedzi Cię na miejscu, gdzie na podstawie prezentacji przedstawi Ci ofertę i dokona pomiarów produkcyjnych. Po zaakceptowanej wycenie i w umówionym czasie dokonujemy profesjonalnego montażu.

 
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl

projekt:   [silnik Quick.Cms]