Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

DORADZTWO MONTAŻ SERWIS

 
 
 
 
Referencje
Referencje Firmy DomLux|Posłuchaj Opinii Klientów &raquo;
 
 
Aktualności
 
Prezentacja
Ekskluzywne okiennice wewnętrzne|żaluzje drewniane SHUTTERS|zobacz teraz &raquo;
 
Realizacje
Galeria realizacji:|okna, drzwi, bramy|rolety, żaluzje, firany, zasłony|zobacz teraz &raquo;
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Moskitiery

Drogi Kliencie,

Sprzyjająca pogoda i rosnące temperatury na zewnątrz, zwłaszcza latem, sprawiają że coraz częściej otwierasz okna, drzwi tarasowe i balkonowe, pozostawiając je dłużej otwarte, by wywietrzyć pomieszczenia lub nacieszyć się w domu świeżym powietrzem.

Niestety wraz z nim do Twojego wnętrza dostają się niebiezpieczne owady i insekty (komary, meszki, muchy, osy), które bywają dość uciążliwe. Wraz z otwarciem okien wpuszczasz do Twoich pomieszczeń również zewnętrzne zabrudzenia, takie jak: pył, kurz, liście.

Jak temu wszystkiemu zaradzić?

Problemy z owadami są najbardziej odczuwalne w sezonie letnim. Część z nich jest zupełnie nieszkodliwa, ale pewne gatunki, takie jak osy czy komary, w skrajnych przypadkach mogą przysporzyć Ci i Twoim bliskim sporo kłopotów. Dlatego obejmij szczególną ochroną pomieszczenia, w których przebywają Twoje dzieci oraz te, gdzie magazynujesz żywność.

Skutecznym rozwiązaniem jest montaż moskitiery, która zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie, nawet przy oknach otwartych na całą szerokość.

Jak zbudowana jest moskitiera?

Do najbardziej popularnych należą moskitiery ramkowe. Siatki stanowiące ich główną cześć, produkowane są z włókna szklanego. Materiał ten jest odporny na działanie wilgoci i doskonale przepuszcza światło, przez co jest niemal niewidoczny.

Ramy wykonane są z lekkiego aluminium, dzięki czemu całość możesz z łatwością zdjąć w dowolnym momencie. Dodatkowym atutem tego materiału jest możliwość pomalowania go lub pokrycia okleiną, co sprawia, że doskonale komponuje się z Twoimi oknami i drzwiami.

Moskitiery – typty

 • Moskitiery ramkowe (stałe)
 • Moskiteiry rolowane (poziome, pionowe)
 • Moskiteiry przesuwne (okienne i drzwiowe)

Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy Twoich rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna lub drzwi. Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat…

Moskitiery - główne zalety

 • wyjątkowo mocne i trwałe materiały
 • specjalnie zastosowana siatka nie zmniejsza widoczności
 • siatka odporna na czynniki atmosferyczne – temperaturę, promieniowanie UV oraz deszcz
 • materiał nie przyciąga brudu
 • produkt wykonany idealnie na wymiar
 • wybó kolorystyki profilu z palety RAL lub palety oklein drewnopodobnych
 • kolor siatki – czarny lub szary

Zapomnij o uciążliwych ukąszeniach i swędzących bąblach!
Zamów moskitierę i ciesz się czystym powietrzem w Twoim domu…

Po prostu napisz do nas lub zadzwoń już teraz:

a nasi Specjaliści podpowiedzą, wybiorą, pomierzą i zamontują moskitiery w Twoich oknach i drzwiach…

 • Moskitiery ramkowe

  Moskitiery ramkowe

  Twoja moskitiera ramkowa montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej, przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Ramka moskitiery na jej zewnętrznej stronie posiada specjalnie wyprofilowaną płetwę, która dodatkowo uszczelnia system, utrudniając insektom przenikanie do wnętrza Twoich pomieszczeń.

  Ten typ moskiteiry doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza. Zamontowane na początku wiosny doskonale spełnią swoją rolę do późnej jesieni. Po tym okresie należy moskitierę zdjąć, poddać konserwacji i przechować do następnego sezonu.

  Dużą zaletą moskitiery ramkowej jest możliwość szybkiego wypięcia i wpięcia, przy pomocy uchwytów obrotowych.

  NOWOŚĆ!
  Firma DomLux wprowadziła do oferty moskitiery ramkowe o nietypowych kształtach:
  półokręgi; wielokąty; trójkąty; trapezy.

 • Moskitiery rolowane

  Moskitiery rolowane

  Moskitiera rolowana występuje w wersji poziomej oraz pionowej. Możesz zastosować ją zarówno do Twoich okien, jak również do Twoich drzwi balkonowych. Wyposażona w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety. Tworzy szczelny układ, zatrzymujący skutecznie insekty i nieczystości z zewnątrz.

  Twoja moskitiera rolowana w wersji pionowej stosowana jest najczęściej do okien. Po rozwinięciu, siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów, znajdujących się w prowadnicy. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery daje Ci możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez jej uszkodzenia.

  Moskitiera tego typu, przesuwna w poziomie stanowi idealne zamknięcie dla Twoich okien balkonowych lub tarasowych. Blokowanie moskitiery przy pomocy taśmy magnetycznej, pozwala Ci niezwykle łatwo i szybko rozwinąć i zwinąć roletę.

  Warto zwrócić uwagę, że wybrane typy rolet zewnętrznych możesz wyposażyć w moskitierę rolowaną. Ograniczenie jednak stanowi wymiar – maksymalna powierzchnia pancerza rolety zewnętrznej z moskitierą wynosi 2,64 m2.

 • Moskitiery przesuwne

  Moskitiery przesuwne

  Moskitiera przesuwna doskonale sprawdza się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery – 2000 x 2500mm (2 x 2,5m).

  Dostępność sześciu typów Twojej moskitiery przesuwnej, a także dobór prowadnic w zależności od wysokości progu, pozwala idealnie dopasować Twoją moskitierę pod kątem jej funkcjonalności oraz miejsca montażu. Proponowane moskitiery dostosujesz do wszystkich typów okien i drzwi.

  Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle Twojego okna – brak poprzeczki dzielącej skrzydło Twojej moskitiery.

  Moskitiery przesuwne polecamy Ci szczególnie do Twojej kuchni lub pokoju dziecięcego oraz do pomieszczeń w obiektach położonych nad jeziorami (hotele, pensjonaty) i w pobliżu punktów handlowych (restauracje).

Strony: 1
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl

projekt:   [silnik Quick.Cms]