Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

DORADZTWO MONTAŻ SERWIS

 
 
 
 
Referencje
Referencje Firmy DomLux|Posłuchaj Opinii Klientów &raquo;
 
 
Aktualności
 
Prezentacja
Ekskluzywne okiennice wewnętrzne|żaluzje drewniane SHUTTERS|zobacz teraz &raquo;
 
Realizacje
Galeria realizacji:|okna, drzwi, bramy|rolety, żaluzje, firany, zasłony|zobacz teraz &raquo;
 
 
 
 
Sonda
Co najbardziej preferujesz?
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Karnisze metalowe

Coraz chętniej powracamy do starych stylów. We własnych domach szukamy ciepła i spokoju. Jednym z elementów, który zapewnia nam klimat w domu są długie firany i zasłony. Stąd zapewne powrót mody na karnisze. Nie jednak drewniane, jak dawniej. Dziś na topie są karnisze metalowe, a zwłaszcza miedziane.
 

Karnisze – element wystroju wnętrza

Karnisze są często niedocenianym elementem wystroju Twojego wnętrza. Tymczasem, to właśnie dzięki nim Twoje pomieszczenia zyskują niepowtarzalny styl. Odpowiednio dobrany karnisz, wpływa znacząco na wizualizację Twojego pomieszczenia i stanowi tło dla innych dekoracji okiennych.

Możesz wybrać nowoczesne rolety, ale w mieszkaniu lepiej jednak zdecydować się na piękne karnisze, dzięki którym Twój dom będzie ciepły i przyjemny. Najmodniejsze obecnie są stylizowane na retro karnisze miedziane, montowane na suficie nad oknem.

Karnisz, jak każdy element dekoracyjny, stanowi część kompozycji Twoich pomieszczeń. Tym samym powinien harmonijnie łączyć się z pozostałymi elementami wystroju – dobrze dobrany karnisz to ładne dopełnienie aranżacji wnętrza. Dlatego zanim zdecydujesz się na konkretny model, zastanów się dobrze, jaki jest styl Twojego wnętrza.
 

Karnisz - nieodłączny partner firanki

We współczesnych wnętrzach wysuwa się na pierwszy plan, skutecznie konkurując z dekoracyjną tkaniną Twoich firan i zasłon. W bogactwie przemyślanych rozwiązań, dostępnych kształtów i wykończeń nie zapominaj o tym, że Twój karnisz powinien być przede wszystkim praktyczny.

Dlatego proponujemy Ci ogromny wybór systemów mocowań Twoich zasłon i firan. Twoje karnisze drążkowe, dostępne są w wielu rodzajach materiałów i kształtów, a oprócz nich możesz przebierać w karniszach linkowych, szynowych i naokiennych. Choć moda na dekorację okna zmienia się właściwie co sezon, to raz wybrany karnisz pozostanie w Twoim mieszkaniu na długie lata.

Proste drążki, wytworne rurki czy może geometryczne formy? Naturalnie, rustykalnie, wytwornie, nowocześnie – zadzwoń do nas już dzisiaj lub odwiedź nasz salon, a dobierzemy karnisz tylko dla Ciebie, z bogatej oferty największych producentów: "Bojanek" lub "Marcin Dekor"...

 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl

projekt:   [silnik Quick.Cms]